GO Main Menu Go Main Contents Go Bottom Menu

Şirkete Genel Bakış

Celltrion Healthcare, farmasötik kaynakları az olan bir ülkede biyobenzerler geliştirerek ve bu biyobenzerleri dünya genelindeki hastalara sunarak merkezi Güney Kore’de bulunan dünya çapında tanınmış biyofarmasötik şirketlerinden biri haline gelmiştir. Yeni yollar açan ve başarılar elde eden Celltrion Healthcare, global ortaklarıyla iş birliği içinde biyofarmasötiklere istikrarlı bir şekilde ürün tedarik etmeye devam edecek ve farmasötikler için kendi dağıtım kanallarını oluşturacaktır.

Misyon

Celltrion, vücudumuzdaki “cell” (hücre) terimi ve Büyük Ayı olarak da bilinen bir yol gösterici takım yıldızı olan “Triones” teriminin birleşiminden oluşmaktadır. Şirketimizin adı, biyo teknoloji endüstrisinde bir “yol gösterici yıldız” olmak suretiyle insanlığın sağlığını ve refahını artırma isteğimizi yansıtmaktadır. Celltrion Healthcare olarak her zaman “dünyanın biyolojik geçmişini yeniden yazma” hayalimize erişmek için çalışıyoruz. Birlikte var olmanın ve refahın önemini vurgulayan daha zengin ve daha sağlıklı bir gelecek oluşturmak için her türlü çabayı göstereceğiz.

Temel Değerler

Yaratıcılık
Sorunları normal düşünme şeklimizin ötesine geçerek ve yaratıcı düşünmeyi geliştirerek çözüyoruz. 전구모양 이미지
İlkelere Uyumluluk
Gizlilik ve güveni korurken ilkelere de uyuyoruz. 퍼즐모양 아이콘
Mücadele Ruhu
Zorlulukları yeni ve inovatif çalışma şekilleri bulma fırsatı olarak kabul ediyoruz. 산과 정상의 깃발 이미지
Dünyanın En İyisi Olma Gayreti
Global piyasalara öncülük etmek amacıyla profesyonel ve yetkin olmak için çaba gösteriyoruz. 1등을 의미하는 월계관과 숫자 1 이미지

bu web sitesini ziyaret ettiğinizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmamıza yardımcı olur. Ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz, bu web sitesindeki çerezleri kabul etmiş olursunuz. Çerez politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfensayfanın en altındaki bağlantıyatıklayarak gizlilik politikamızı inceleyin.