GO Main Menu Go Main Contents Go Bottom Menu
회의하며 적고 있는 모습Uyumluluk Yönetimi
Celltrion Healthcare, tüm idareciler ve çalışanlar için geçerli olan etik ve uyumluluk politikalarına sahiptir. Şirket ile çalışanları, şirket ile ortakları ve şirket ile otoriteler arasında ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları etik ve barışçıl bir şekilde çözmeye ve uyumluluk, şeffaflık, adalet ve etik yönetime yönelik sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz.
깨진 유리와 공의 이미지Etik Eğitimi
Celltrion Healthcare, çevrimiçi olarak erişilebilecek global yolsuzlukla mücadele politikaları ve etik kurallar uygular ve olası riskleri tanımlamak ve bunlara yanıt vermek için düzenli eğitim kursları gerçekleştirir.
전화선 이미지 Uyumluluk Yardım Hattı
Herkes kimliği gizli kalacak şekilde her türlü uyumsuzluk endişelerini Celltrion’a bildirebilir ve haber verebilir. Bilgi verenin kimliği sıkı bir şekilde gizlenirken tüm bu endişeler şirketin Baş Uyumluluk Yetkilisi tarafından ayrıntılı bir şekilde soruşturulacaktır.

hotline@celltrionhc.com

Açıklama
국가별 선택 가능
국가별 보고서 목록
Ülke Başlık Referanslar
Veri

bu web sitesini ziyaret ettiğinizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmamıza yardımcı olur. Ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz, bu web sitesindeki çerezleri kabul etmiş olursunuz. Çerez politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfensayfanın en altındaki bağlantıyatıklayarak gizlilik politikamızı inceleyin.