GO Main Menu Go Main Contents Go Bottom Menu

Bu web sitesi Celltrion Healthcare Co, Ltd. ("Celltrion Healthcare") tarafından sağlanmaktadır.


Bu web sitesini kullanarak burada sağlanan bilgileri, ürünleri ve hizmetleri “sağlandığı şekliyle” kabul edersiniz ve ne Celltrion Healthcare’in ne de mümessilleri, bağlı şirketleri, ortakları veya lisans verenleri size tıbbi tavsiye sağlama amacıyla bilgi, ürün ve hizmet sağlamaktadır, çünkü bu web sitesindeki materyaller yalnızca bilgilendirme veya eğitim desteği sağlama amaçlıdır ve tıbbi tavsiye olarak değerlendirilmesi amaçlanmamaktadır.


Celltrion Healthcare, sınırlama olmaksızın ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk ve mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi de dahil olmak üzere bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu, içeriği, tamlığı, güvenilirliği, işlerliği ve yasallığı hakkında açık veya dolaylı bir garanti vermez.


Bir tedavi planına, ilaç kullanımına veya materyallerle ilgili herhangi bir tıbbi tavsiyeye karar vermek için bu materyalleri esas almamalısınız ve Celltrion Healthcare kullanabileceğiniz tüm tedavi seçenekleriyle bağlantılı olarak lisanslı bir doktora danışmanızı ısrarla tavsiye eder.


Bu web sitesi, çeşitli kitleleri ve konumları hedefleyen ürün bilgileri içerebilir ve hedef kitlenin dışındaki ülkelerde veya bölgelerde onaylanmamış ürün ayrıntıları veya bilgileri içerebilir. Lütfen gezinmekten çekinmeyin. Erişim sağlayarak ve kullanarak Gizlilik Politikamızı ve Kullanım Koşullarını herhangi bir sınırlama olmaksızın kabul etmiş olursunuz. Celltrion Healthcare, bulunduğunuz ülkede geçerli olan yasal süreç, mevzuat veya kullanıma uymayan bu tür bilgilere erişiminizden sorumlu değildir.


Celltrion Healthcare veya mümessilleri, bağlı şirketleri, ortakları ya da lisans sağlayanları hiçbir koşulda ister sözleşme uygulanmasında, isterse garanti ihlali, ihmal veya bu web sitesindeki materyallerin kullanılmasından kaynaklanan ya da bunlarla bağlantılı diğer haksız fiiller olsun web sitelerimizin kullanımıyla ilişkili zarardan kaynaklanan hiçbir doğrudan, özel, dolaylı, arızi veya ikincil hasardan sorumlu olmayacaktır.

bu web sitesini ziyaret ettiğinizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmamıza yardımcı olur. Ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz, bu web sitesindeki çerezleri kabul etmiş olursunuz. Çerez politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfensayfanın en altındaki bağlantıyatıklayarak gizlilik politikamızı inceleyin.