GO Main Menu Go Main Contents Go Bottom Menu

Biyobenzerlerin dağıtımında uzmanlaşan dünya
genelinde lider bir şirket

Biyobenzer, daha önceden onaylanmış referans ürün olarak bilinen bir biyolojik ilaçla biyolojik olarak aynı olacak şekilde aynı aktif maddeler kullanılarak geliştirilen ve kanıtlanmış bir biyolojik üründür. Yüksek kalitesi ve uygun fiyatıyla bilinen biyobenzer, Avrupa ve Birleşik Devletler de dahil olmak üzere dünya genelinde farklı hastalıkları bulunan hastalar için yenilikçi bir ilaç haline gelmiştir.

Dünyadaki ilk mAb biyobenzer
Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Celltrion Healthcare global pazarda otoimmün hastalıkların tedavisi için biyobenzerler sunmanın yanı sıra pazarlama ve dağıtım bilgisini geliştirmektedir. Biyobenzerler dünyanın dört bir yanından hastaların çok çeşitli sağlık hizmetlerinden faydalanmasına ve her bir ülkenin sağlık hizmetleriyle ilişkili finansal yükünü azaltmasına imkan vermiştir.
Uygulama türünü değiştirerek yeni tedavi seçenekleri sunmak
Yeni bir uygulama türüne sahip olan ürün hastanın konforunu artıracak ve tıp uzmanlarına yeni tedavi seçenekleri sunacaktır. Celltrion Healthcare, uzun yıllar içinde toplanmış olan reçete verilerini ve şirket ürünlerinin global dağıtımındaki başarısını esas alarak bunun gerçekleşmesini sağlamada önemli bir rol oynayacaktır.

bu web sitesini ziyaret ettiğinizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmamıza yardımcı olur. Ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz, bu web sitesindeki çerezleri kabul etmiş olursunuz. Çerez politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfensayfanın en altındaki bağlantıyatıklayarak gizlilik politikamızı inceleyin.